Tisztelt Szurkolók!
Összegzés
Az elmúlt hetekben a Táborfalva KSE felnőtt csapata bebiztosította a bajnoki címét, így jogot kaptunk a megyei II. osztályba való indulásra. Ennek a sikernek az útját próbálom bemutatni néhány gondolatban.
Tisztelt Szurkolók!
Utolsó bajnoki mérkőzésünket Monorierdőn játszottuk, a begyűjtött bajnoki címünk mellé Tarnóczki Tibor gólkirályi címét is szerettük volna bebiztosítani.
Tisztelt Szurkolók!
Vasárnapi napsütésben lejátszottuk utolsó hazai mérkőzésünket Pánd csapata ellen. Tétje már nem volt, de mindenképpen szépen szerettünk volna búcsúzni a szurkolóinktól.
Tisztelt Szurkolók!
A bajnoki cím megszerzéséhez győznünk kellett "Dánoson", ezzel a tudattal léptünk pályára, ennél nagyobb motivációt nem lehet adni senkinek.
Tisztelt Szurkolók!
Pünkösd vasárnapján a sereghajtó Régió (Csévharaszt) csapata vendégszerepelt nálunk, ősszel sima győzelmet arattunk, most is ebben bíztam.
Tisztelt Szurkolók!
Vasárnap a vasadi csapat vendégszerepelt nálunk, ősszel simán győztünk idegenben, most nehezebb mérkőzésre volt kilátás.
Tisztelt Szurkolók!
Vasárnap idegenbe utaztunk, Tápióbicskén kellett begyűjtenünk a három pontot, ahol néhány csapatot megtréfáltak már a hazaiak az idén.
Tisztelt Szurkolók!
Ezen az esős vasárnapon Tápiószőlős csapat látogatott hozzánk, tavaly hasonló időjárásban sikerült elhoznunk a három pontot, most is ez volt a célunk.
Tisztelt Szurkolók!
Hétvégén Tatárszentgyörgyön vendégszerepeltünk, az elmúlt években megszenvedtünk ezeken a találkozókon, de a céljaink miatt csak a győzelem lehetett az elfogadható eredmény.
Tisztelt Szurkolók!
Újabb rangadó következett vasárnap, ősszel sima négygólos vereséget szenvedtünk Újszilváson, volt miért törlesztenünk.